Греач BOOST GV-65 0,6ohm

More Views

Греач BOOST GV-65 0,6ohm

Availability: На состојба

Грејач за Aegis Boost GV-65 0,6 ом.
Mesh плочка кантел е направена од 0,6ohm отпорност.
Препорачаната излезна моќност за користење на овој грејач е од 15W до 25W.

ден 200,00
OR

VIP цена: ден 180,00

Сите нарачки примени во радотен ден се испорачуваат максимум во рок од 48часа.

Oпис

Детали за производот

Грејач за Aegis Boost GV-65 0,6 ом.
Mesh плочка кантел е направена од 0,6ohm отпорност.
Препорачаната излезна моќност за користење на овој грејач е од 15W до 25W.

Осврти

Прикажаните VIP цени се само за членовите на Umbrella VIP клубот.Член Umbrella VIP клуб може да постане секое полнолетно лице со живеалиште во република Македонија кое предходно ќе оствари сметка од 3000 денари. И ќе го исполни условот за членство и тоа ислучиво во Амбрела продажните места. За повеќе информации за Umbrella VIP клубот јавете се на call центарот на 072/230-107 или пишете mail vip@ekocigari.mk Доколку сте веќе член Umbrella VIP клуб ве молиме со првата нарачка во напомена да го внесете бројот на Вашата VIP картица.

Слични производи

[profiler]
Memory usage: real: 25427968, emalloc: 24691136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem