ЕЛЕКТРОНСКИ ЦИГАРИТИ - ЗДРАВНА ОПЦИЈА

Постојат повеќе причини зошто би требало да преминете на електронски цигари.Ќе Ви наведеме само неколку предности.

[profiler]
Memory usage: real: 15204352, emalloc: 14924048
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem