Атомизер Cubis Pro Mini

More Views

Атомизер Cubis Pro Mini

Availability: На состојба

Атомизерот Cubis PRO Mini е намалена верзија на добро познатиот Cubis PRO атомизер.
ден 1.660,00

VIP цена: ден 1.494,00

* Задолжителни полиња

ден 1.660,00
Сподели со пријателите

Сите нарачки примени во радотен ден се испорачуваат максимум во рок од 48часа.

Oпис

Детали за производот

Atomizer Cubis PRO Mini je umanjena verzija dobor poznatog Cubis Pro atomizera. Kod ovog atomizera ne postoji mogućnost da dođe do curenja tečnosti jer je tank dizajniran u obliku čaše i puni se sa gornje strane.
Осврти

Прикажаните VIP цени се само за членовите на Umbrella VIP клубот.Член Umbrella VIP клуб може да постане секое полнолетно лице со живеалиште во република Македонија кое предходно ќе оствари сметка од 3000 денари. И ќе го исполни условот за членство и тоа ислучиво во Амбрела продажните места. За повеќе информации за Umbrella VIP клубот јавете се на call центарот на 072/230-107 или пишете mail vip@ekocigari.mk Доколку сте веќе член Umbrella VIP клуб ве молиме со првата нарачка во напомена да го внесете бројот на Вашата VIP картица.