Liqua Elements течности 10ml - 5+1 гратис

More Views

Liqua Elements течности 10ml - 5+1 гратис
ден 1.425,00

Price as configured: ден 0,00

* Задолжителни полиња

Price as configured: ден 0,00

Сподели со пријателите

Сите нарачки примени во радотен ден се испорачуваат максимум во рок од 48часа.

Осврти

Осврти на клиенти 1 item(s)

одлично!!!!!
Супер понуда, одлична течност со врвен квалитет...
БРАВО!!!!! Најдобри сте.
Оценка
Преглед од Среча / (Објавено на19.4.2018)

Прикажаните VIP цени се само за членовите на Umbrella VIP клубот.Член Umbrella VIP клуб може да постане секое полнолетно лице со живеалиште во република Македонија кое предходно ќе оствари сметка од 3000 денари. И ќе го исполни условот за членство и тоа ислучиво во Амбрела продажните места. За повеќе информации за Umbrella VIP клубот јавете се на call центарот на 072/230-107 или пишете mail vip@ekocigari.mk Доколку сте веќе член Umbrella VIP клуб ве молиме со првата нарачка во напомена да го внесете бројот на Вашата VIP картица.