НАЈПРОДАВАНИ


ИЗДВОЈУВАМЕ ОД КАТЕГОРИИНОВО ВО НАШАТА ПОНУДА


Umbrella Corporation ltd doo

Oнована е 2010, во Белград


Од 2013 година присутни се на територијата на Македонија и за тој период се изборивме за позицијата лидер во продажба и дистрибуција на електронски цигари и течности.

Малопродажба, сервис, дистрибуција, веледрогерии

Umbrella Corporation е увозник и дистрибутер за електронски цигари во Македонија.

Call центар

Сите нарачки примени во работен ден се испорачуваат во рок од 48 часа.

Оргинален производ

Во нашиот асортиман се наогаат електронски цигари,резервни делови, дополнителна опрема, течности, ароми, бази, дополнување...

ДОБРО ДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ НОВ САЈТ!

Налози кои ги имавте на стариот сајт не се повеќе активни.

За нарачување производи на новиот сајт регистрација не е потребна, а доколку сте член Umbrella VIP клубот морате да се регистрирате и со првата нарачка впишете го во напомена бројот на Вашата VIP картица. Потоа ние ке ве внесеме во VIP група потрошувачи.

РЕГИСТРИРАЈ СЕ

Prikazane VIP cijene su samo za članove Umbrella VIP kluba. Član Umbrella VIP kluba može postati svaka punoljetna osoba sa prebivalištem u Bosni i Hercegovini koja prethodno ostvari kupovinu bilo kog proizvoda iz našeg asortimana u visini od minimum 100,00 KM i ispuni pristupnicu za učlanjenje, i to isključivo i samo u Umbrella prodajnim objektima u Bosni i Hercegovini. Za više informacija o Umbrella VIP klubu pozovite naš call centar na 033/575-555 ili nam pišite na mail vip@ekocigarete.ba . Ukoliko već jeste članovi Umbrella VIP kluba molimo Vas da prilikom prvog naručivanja u napomeni upišete broj Vaše VIP kartice.